Multiversion (8.x-1.0-beta34) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Workspace
lv: Darbvieta

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lv: Meklējot vienu no diviem terminiem, izmantojiet <strong>OR</strong> (ar lielajiem burtiem). Piemēram, <strong>kaķi OR suņi</strong>.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju
