Multiversion (8.x-1.0-beta34) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Owner
tr: Sahibi

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Workspace
tr: Çalışma alanı

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
tr: İki terimden herhangi birini içeren kayıtları aramak için aralarına büyük harflerle <strong>OR</strong> koyun. Örneğin, <strong>kediler OR köpekler</strong>.

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
tr: Aramanız çok fazla VE/VEYA ifadesi içeriyor. Bu aramada sadece ilk @count terim kapsandı.

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Current workspace
tr: Şu anki çalışma alanı

en: Administer workspaces
tr: Çalışma alanlarını yönet

en: Workspace ID
tr: Çalışma alanı ID'si

en: Default revision
tr: Varsayılan düzeltme

en: The workspace name.
tr: Çalışma alanının adı.

en: The workspace owner.
tr: Çalışma alanının sahibi

en: The time that the workspace was last edited.
tr: Çalışma alanının en son düzenlendiği zaman.

en: Set as current revision
tr: Geçerli sürüm olarak ayarla

en: A boolean indicating the published state.
tr: Yayımlanma durumunu belirten bir mantıksal değer (boolean).

en: Workspace name
tr: Çalışma alanı adı
