Multiversion (8.x-1.0-beta34) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Created
sq: Krijuar

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sq: Kërko njërin prej termeve me gërma të mëdha <strong>OR</strong>. Për shembull, <strong>mace OR qen</strong>.
