Murmurations (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Tags
az: Teqlər

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Keywords
az: Açar söz

en: Location
az: Məkan

en: General
az: Əsas
