Murmurations (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང
