Murmurations (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Location
gu: સ્થાન

en: General
gu: સામાન્ય

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ
