Murmurations (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Region
km: តំបន់

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Mission
km: បេសកកម្ម

en: Location
km: ទីតាំង

en: General
km: ទូទៅ​
