Murmurations (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Tags
ar: وسوم

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Region
ar: المنطقة

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Mission
ar: المهمة

en: Location
ar: الموضع

en: General
ar: عام

en: Results
ar: النتائج
