Murmurations (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Mission
dz: དམིགས་ལཱ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་
