Murmurations (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Country
el: Χώρα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Region
el: Περιοχή

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Mission
el: Σκοπός

en: Location
el: Τοποθεσία

en: General
el: Γενικά

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Results
el: Αποτελέσματα
