Murmurations (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Tags
ps: بچوي

en: Settings
ps: امستنې

en: Region
ps: سيمه

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: General
ps: ټوليز

en: Results
ps: پایلې
