Murmurations (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Country
pt: País

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Region
pt: Região

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Mission
pt: Missão

en: Location
pt: Localização

en: General
pt: Geral

en: Results
pt: Resultados
