Murmurations (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Tags
eu: Etiketak

en: Country
eu: Herria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Region
eu: Atal

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Mission
eu: Helburua

en: Location
eu: Kokalekua

en: General
eu: Orokorra

en: Results
eu: Emaitzak
