Murmurations (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Locality
kn: ಪ್ರದೇಶ
