Murmurations (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Tags
uk: Теґи

en: Country
uk: Країна

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Region
uk: Область

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Mission
uk: Місія

en: Location
uk: Місце розташування

en: General
uk: Загальне

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Results
uk: Результати

en: Locality
uk: Населений пункт

en: Working
uk: Робочий

en: Organisation
uk: Організація

en: Networks
uk: Мережі

en: No results.
uk: Безрезультатно.
