Murmurations (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Tags
vi: Thẻ

en: Country
vi: Quốc gia

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Region
vi: Vùng

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Mission
vi: Nhiệm vụ

en: Location
vi: Vị trí

en: General
vi: Tổng quát

en: Results
vi: Kết quả

en: Locality
vi: Vùng
