Murmurations (1.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Region
ca: Regió

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Mission
ca: Missió

en: Location
ca: Localització

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Locality
ca: Localitat
