Murmurations (1.0.0-beta4) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Tags
cy: Tagiau

en: Country
cy: Gwlad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Mission
cy: Cenhadaeth

en: Location
cy: Lleoliad

en: General
cy: Cyffredinol
