Murmurations (1.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Tags
jv: Tautan

en: Country
jv: Negara

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Location
jv: Lokasi

en: General
jv: Umum
