Murmurations (1.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Tags
pl: Tagi

en: Country
pl: Państwo

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Mission
pl: Misja

en: Location
pl: Położenie

en: General
pl: Ogólne

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Organisation
pl: Organizacja

en: No results.
pl: Brak wyników.
