Murmurations (1.0.0-beta4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Region
sr: Регион
