Murmurations (1.0.0-beta4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Location
ug: ئورنى

en: General
ug: ئادەتتىكى
