Murmurations (1.0.0-beta5) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Country
fr: Pays

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Region
fr: Région

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Mission
fr: Objectifs

en: Location
fr: Emplacement

en: General
fr: Général

en: Locality
fr: Localité

en: Working
fr: Travaille
