Murmurations (1.0.0-beta5) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Tags
it: Etichette

en: Country
it: Paese

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Region
it: Regione

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Location
it: Posizione

en: General
it: Generale

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine
