Murmurations (1.0.0-beta5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Tags
ka: ტეგები

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Region
ka: რეგიონი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: General
ka: ზოგადი
