Murmurations (1.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Country
be: Краіна

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Region
be: Рэгіён

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Configure
be: Правіць

en: Mission
be: Місыя

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: General
be: Агульны
