Murmurations (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Tags
bs: Tagovi

en: Country
bs: Zemlja

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Location
bs: Lokacija
