Murmurations (1.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Tags
cs: Štítky

en: Country
cs: Země

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Configure
cs: Nastavení

en: Mission
cs: Cíle

en: Location
cs: Místo

en: General
cs: Obecné

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka
