Murmurations (1.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Tags
hu: Címkék

en: Country
hu: Ország

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Region
hu: Régió

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Configure
hu: Beállít

en: Mission
hu: Küldetés

en: Location
hu: Helyszín

en: General
hu: Általános

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Locality
hu: Helység

en: Organisation
hu: Szervezet
