Murmurations (1.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Region
ku: ناوچە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Mission
ku: ئامانج

en: Location
ku: شوێن

en: General
ku: گشتی
