Murmurations (1.0.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Region
lt: Sritis

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Mission
lt: Misija

en: Location
lt: Vieta

en: General
lt: Bendras

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma
