Murmurations (1.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Country
te: దేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: General
te: సాధారణ
