Murmurations (1.0.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Region
ast: Rexón

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Configure
ast: Configurar

en: Mission
ast: Misión

en: Location
ast: Llugar

en: General
ast: Xeneral
