Murmurations (1.0.1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Tags
es: Etiquetas

en: Country
es: País

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Region
es: Región

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Configure
es: Configurar

en: Mission
es: Misión

en: Location
es: Ubicación

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Locality
es: Localidad

en: Organisation
es: Organización
