Murmurations (1.0.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Tags
he: תגיות

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Region
he: איזור

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Configure
he: הגדרות

en: Mission
he: משימה

en: Location
he: מיקום

en: General
he: כללי

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך
