Murmurations (1.0.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Country
nn: Land

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Location
nn: Stad
