Murmurations (1.0.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Tags
pt: Etiquetas

en: Country
pt: País

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Region
pt: Região

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Configure
pt: Configurar

en: Location
pt: Localização

en: General
pt: Geral
