Murmurations (1.0.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Tags
ro: Etichete

en: Country
ro: Țară

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Region
ro: Regiune

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Configure
ro: Configurează

en: Mission
ro: Misiunea

en: Location
ro: Locația

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine
