Murmurations (1.0.2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Tags
et: Sildid

en: Country
et: Riik

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Region
et: Regioon

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Configure
et: Seadistus

en: Mission
et: Missioon

en: Location
et: Asukoht

en: General
et: Üldine

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Working
et: Tööturg
