Murmurations (1.0.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Tags
fi: Tagit

en: Country
fi: Maa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Region
fi: Alue

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Configure
fi: Määrittele

en: Mission
fi: Tehtävä

en: Location
fi: Sijainti

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri
