Murmurations (1.0.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Tags
sl: Oznake

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Region
sl: Regija

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Configure
sl: Nastavi

en: Mission
sl: Poslanstvo

en: Location
sl: Mesto

en: General
sl: Splošno
