Murmurations (1.0.3) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Country
de: Land

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Mission
de: Beschreibung

en: Location
de: Ort

en: General
de: Allgemein

en: Latitude
de: Breitengrad

en: Longitude
de: Längengrad

en: Locality
de: Ort

en: Networks
de: Netzwerke

en: No results.
de: Keine Ergebnisse.
