Murmurations (1.0.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Mission
my: ရည်မှန်းချက်
