Murmurations (1.0.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Tags
sq: Etiketat

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Region
sq: Sektori

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Mission
sq: Misioni

en: Location
sq: Vendodhja
