Murmurations (1.0.4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Region
am: ክልል

en: Configure
am: ውቀር

en: Location
am: ቦታ
