Murmurations (1.0.4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Region
gl: Área

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Configure
gl: Configurar

en: Mission
gl: Propósito

en: Location
gl: Localización

en: General
gl: Xeral

en: Longitude
gl: Lonxitude
