Murmurations (1.0.4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Country
oc: País

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Configure
oc: Configurar

en: Mission
oc: Objectius

en: Location
oc: Emplaçament

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud
