Murmurations (1.0.5) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Tags
hi: उपनाम

en: Country
hi: देश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Mission
hi: विशेष कार्य,नियोग

en: Location
hi: स्थान

en: General
hi: सामान्य
