Murmurations (1.0.5) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Tags
id: Tag

en: Country
id: Negara

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Region
id: Wilayah

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Mission
id: Misi

en: Location
id: Lokasi

en: General
id: Umum

en: Locality
id: Lokalitas
