Murmurations (1.0.5) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Tags
sk: Značky

en: Country
sk: Krajina

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Mission
sk: Ciele

en: Location
sk: Umiestnenie

en: General
sk: Všeobecné

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Locality
sk: Lokalita
